מדריכים

WhatsApp Image 2021-10-03 at 14.39.45

אפרת כהן

הי שמי אפרת כהן, אמא לשלושה ילדים, גרה בהוד השרון. אני בעלת תואר ראשון בחינוך גופני במכללת וינגייט, עם התמחות לגיל השלישי. אני מלמדת מזה כ 14 שנים שיעורי צפיפות עצם, עיצוב, חיזוק ופילאטיס וכמו כן פעילות ספורטיבית בגני ילדים. השילוב בין השניים הוא המנצח בעיני...

WhatsApp Image 2021-10-03 at 14.40.43

נמרור קריגר

דרך הפילאטיס מחברת אותי לגוף ולתנועה הנכונה. בהדרכת פילאטיס אני יכול לתרום לאחרים בכך. זוהי דרך נהדרת לשיפור איכות החיים 🙂

WhatsApp Image 2021-10-03 at 16.37.36

מירב מטרה מרטינובסקי

מלמדת פילאטיס כשמונה שנים. הוסמכתי אצל מרתה ענבר בפילאטיס מזרן ומכשירים. מדי יום פוגשת בסטודיו אנשים שמחזירים את תחושת הביטחון בגוף. ללא ספק התנועה מרפאה. מה שנהדר בפילאטיס שהוא באמת מתאים לכל אחד ובכל גיל ובכל מצב. משקם מפציעות וכאבים, משפר יכולות וטווחי תנועה, מחזק ומגמיש. ומלמד אותנו להקשיב לגוף ולהנות מתנועה מודעת ובריאה.

בר  רוזנווסר, מדריכת פילאטיס  מזרן ומאמנת כושר

בר רוזנווסר

נעים מאוד אני בר רוזנווסר, מדריכת פילאטיס מזרן ומאמנת כושר. מגיל קטן התאמנתי בג'ודו באופן מקצועי עד שנפצעתי ונאלצתי להפסיק להתאמן. גיליתי את הפילאטיס, שיטה שעזרה לי להתגבר על הכאבים ובזכותה חזרתי להתאמן. זו הסיבה שהחלטתי ללמוד את השיטה לעומק כך שאוכל להשפיע באותו אופן על אנשים נוספים. אני מאמינה שפעילות גופנית היא מפתח לחיים בריאים ומאושרים.

אדיר שרם- התעמלות בונה עצם הוד השרון

אדיר שרם

שמי אדיר שרם מסטודיו פלואו פילאטיס בהוד השרון. מזה שנים אני מאמן ומטפל באנשים שסובלים מכאבי גב, ברכיים וצוואר. במשך השנים למדתי איך להקל על כאבים ולעזור לגוף בעזרת מתיחות, חיזוק שרירים, עבודה על יציבה נכונה, נשימה עמוקה ונכונה ועוד. בעזרת טיפולים אורתופדיים ניתן להקל על כאבים ולשפר את הבריאות.

pp

בת שבע שרם

"היופי בתנועה מתחיל בעומק שבה..."
בסטודיו אנו מדגישים את העיקולים הטבעיים בעמוד השדרה, שחרור ממתחים, פיתוח מודעות גופנית פנימית והערכה עצמית כללית. התוצאה - גוף מאוזן שרירית, יציב בריא וחזק, הפועל ונע בקלילות. לפתח גוף המניע את עצמו פונקציונאלית בצורה אופטימלית, זו מטרתם של כל המתאמנים- מהמשתקמים לאחר פציעה ועד לספורטאים מקצועיים. הגוף והמוח עובדים יחד באיזון.